Ubytovanie

Chata pod Rozsutcom

Chata pod Rozsutcom - Zázrivá - Biela - Orava

Veľmi pekná a dobre vybavená chata s bazénom v horskej obci Zázrivá, časti Biela, s výhľadom na Veľký Rozsutec. Neďaleko (10km) sa nachádza Vrátna Dolina v pohorí Malá Fatra, obec Terchová (8km).
Nadmorská výška: 609m.n.m.

Vybavenie

Je menšia prakticky a štýlovo zariadená chata, ktorej celkový dizajn sa nesie v chalupárskom štýle. V horskej oblasti Zázrivá, s výhľadom na Veľký Rozsutec, Stoh a Osnicu. Toto ubytovacie zariadenie je obklopené široko rozsiahlou prírodou, vzdialené 10 km od Vrátnej Doliny a Terchovej v pohorí Malej Fatry. Chata pod Rozsutcom je ideálna pre cca. 9-12 osôb. Pozostáva z 2 poschodí, ktoré sú vybavené kombinovaným kúrením (elektrické, krb).

Chata pod Rozsutcom vybavenie:

V chate sa nachádzajú 3 miestnosti:

  1. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prísteľka, 1x detská postieľka
  2. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prísteľka
  3. miestnosť - 1x manžeslká posteľ, 2x prísteľka

1x kuchyňa, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka (varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlná rúra, kávovar, rýchlo varná kanvica, hriankovač, kuchynský riad). 1x obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - BTV – SAT – DVD ). 3x spálňa s rozkladacou pohovkou (súčasťou je detská postieľka pre vaše ratolesti). 2x kúpeľňa (sprchový kút + WC)

K dispozícii je poskytnuté 1x vonkajšie posedenie (TERASA + KRB + GRIL), ktoré je vyhradené len pre hostí Chaty pod Rozsutcom. Taktiež hosťom je ponúknuté využitie relaxačno–spoločenských priestorov.

Súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia je záhrada, so záhradným nábytkom, jazierkom v ktorom sa nachádzajú pstruhy, ohniskom s posedením, bazénom. Taktiež sme nezabudli ani na vaše ratolesti a pripravili sme vám detský kútik – preliezky, hojdačky a pieskovisko. Parkovanie pri objekte.

Priestory

Relaxačné priestory
Chata pod Rozsutcom
Chata pod Magurou

Ubytovanie

Akciové pobyty
Ubytovací poriadok
Hygiena, krb, odpad