Ubytovanie

Chata pod Magurou

Chata pod Magurou - Zázrivá - Biela - Orava

Ponúkame Vám ubytovanie vo veľmi peknej a dobre vybavenej chate s vírivkou v horskej oblasti, v obci Zázrivá - Biela, s výhľadom na Rozsutec, 10 km od Vrátnej doliny v Malej Fatre. Nadmorská výška: 609 m.

Vybavenie

Je novo zrekonštruovaná, prakticky a komfortne zariadená budova, ktorej dizajn sa nesie v chalupárskom štýle. Ide o veľmi peknú, priestrannú a dobre vybavenú chatu, ktorá sa nachádza v horskej oblasti Zázrivá, s výhľadom na Rozsutec, Stoh a Osnicu. Toto zariadenie je obklopené široko rozsiahlou prírodou, vzdialené 10 km od Vrátnej Doliny v Malej Fatre. Chata pod Magurou je ideálna pre cca. 10 -20 osôb. Pozostáva z 2 poschodí, ktoré sú vybavené kombinovaným kúrením (elektrické, krbové kachle, ústredné kúrenie).

Chata pod Magurou vybavenie:

V chate sa nachádza 6 miestností určených na spanie, rozdelených nasledovne:

  1. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prísteľka, 1x detská postieľka
  2. miestnosť - 1x manželská posteľ, 1x prístelka
  3. miestnosť - 1x manželská posteľ
  4. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka
  5. miestnosť - 2x poschodová posteľ (pre 4 osoby)
  6. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka

1x kuchyňa, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka (varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnná rúra, rýchlo varná kanvica, kuchynský riad). K dispozícii je väčšia obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - BTV – SAT – DVD). 1x spoločenská miestnosť (TV, spoločenské hry pre deti, šachy. stolný hokej, 2x posteľ na prespanie). 2x kúpeľňa (1x sprchový kút, 1x vaňa, 2x WC).

K dispozícii je poskytnuté 1x vonkajšie posedenie (TERASA + KRB + GRIL), ktoré je vyhradené len pre hostí Chaty pod Magurou. Taktiež hosťom je ponúknuté využitie relaxačno–spoločenských priestorov.

Súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia je záhrada, so záhradným nábytkom, jazierkom v ktorom sa nachádzajú pstruhy, ohniskom s posedením, bazénom. Taktiež sme nezabudli ani na vaše ratolesti a pripravili sme Vám detský kútik – preliezky, hojdačky a pieskovisko. Parkovanie pri objekte.

Priestory

Relaxačné priestory
Chata pod Rozsutcom
Chata pod Magurou

Ubytovanie

Akciové pobyty
Ubytovací poriadok
Hygiena, krb, odpad