Ubytovanie

Akciové pobyty

Pre zákazníkov, ktorý si radi vyberajú predpripravené balíky služieb, sme pripravili vybrané programy, medzi ktorými si určite vyberiete ten, ktorý je vhodný práve pre Vás.

Na výber máte z nasledovných programov:

Program pre zaneprázdnených

Nemáte veľa voľného času? Potrebujete odpočinok, kľud, načerpať nové sily? Tým pádom tento program sa stáva pre vás tým najvýhodnejším výberom. Vyberte si ubytovanie v Zázrivej.

Stačí pár dní (3-4 dni) intenzívneho odpočinku a výsledok pocítite sami. Pobyt v Zázrivskom dvore, v obci Zázrivá - Biela môžete oživiť krátkymi prechádzkami v prírode a v okolí. Taktiež môžete využiť naše relaxačno – spoločenské priestory, či oddych v bazéne, vo vírivej vani alebo uskutočniť grilovačku na terase.

Je len na vašom výbere a voľbe ako svoj voľný čas využijete a svoje voľné chvíle strávite.

Pre turistov

Ak ste ľudia, ktorí túžia bližšie spoznať každý kút Slovenska. Neváhajte navštíviť náš kraj – Dolná Orava. Je to ten pravý výber ubytovania pre turistov, pre milovníkov prírody, pretože tento kraj vám ponúka široko rozsiahlu prírodu, obklopenú pohoriami, vrchmi, lesmi a lúkami.

Ide o dlhodobejší pobyt, ktorého rozsah vašich potrebných dní na spoznávanie krajiny si určíte vy sami. Aby ste stihli naplniť všetky vaše túžby.

Vychutnajte si aktívnu dlhodobejšiu dovolenku v každom ročnom období v našom ubytovacom zariadení Zázrivsky dvor, v našej oravskej obci Zázrivá - Biela.

V rámci jarnej, letnej, jesennej i zimnej sezóny možno navštíviť veľké množstvo oblastí, keďže Zázrivá – Biela sa nachádza v blízkosti turistami vyhľadávaných lokalít, ktorými sú: Malý Rozsutec, Veľký Rozsutec, Terchová, Jánošíkove diery, Vrátna dolina, Orava, Štefanová, Vysoké a Nízke Tatry, Donovaly, a iné.

V rámci dovolenky v každom ročnom období je pre Vás dôležité sa z relaxovať a Vaším deťom ponúknuť radosť a zábavu, toto všetko môžete uskutočniť v rekreačných strediskách, ktoré sú prístupné v každom ročnom období. Rekreačné strediská: Terchovec (10km), Thermal Park Bešeňová (48,5km), Aquapark Tatralandia (54km), ktoré sa nachádzajú v blízkosti nášho objektu a sú vzdialené len niekoľko kilometrov.

V rámci zimnej dovolenky je ubytovanie v zariadení Zázrivsky dvor výhodne z toho dôvodu, že sa v tesnej blízkosti, do maximálnej vzdialenosti 35 km nachádzajú lyžiarske strediská: Sport Centrum Malá Lučivná (3km), Ski Centrum Kozinec Zázrivá (7km), Ski Kubínska Hoľa (22km), Ski Park Ružomberok (30km), Martinské Hole (38km). A pre vaše ratolesti ideálne miesto na lyžovanie Gavurky (7km).

Pre rodinu

Ste menšia, väčšia alebo viac početná rodina? Nevadí. Ubytovanie v Zázrivskom dvore sa nájde pre každého, pretože vieme že rodina je základ. Ubytovanie Zázrivsky dvor, v obci Zázrivá - Biela je k programu pre rodinu plne prispôsobený. Na svoje túžby si tu prídu deti, dospelí, starší ľudia, známi či priatelia.

Chaty vám budú pripomínať váš ďalší domov, svedčí o tom zariadenie a vybavenie ubytovacieho zariadenia Zázrivský dvor – drevený nábytok, kuchynská linka, všetka potrebná moderná technika a vždy čisté sociálne priestory. Človek ani nezistí ako rýchlo sa stotožní s týmto prostredím.

Okrem nádherného ubytovania je veľkou výhodou, že máte voľno pre seba a čas na oddych v prírode. Svoj voľný čas môžete tráviť v našich relaxačno – spoločenských priestoroch, bazéne, záhrade, na terasa počas grilovania či nočného posedenia a môžete vykonávať veľa ďalších aktivít, ktoré si sami vyberiete.

Svoj čas a počet dní , ktoré chcete tráviť so svojimi najbližšími si určíte vy sami (min. 3 dni).

Každý človek akejkoľvek vekovej kategórie si nájde svoje obľúbené aktivity. Okrem spomínaných činností v Zázrivskom dvore, vám ponúkame ďalšie možnosti na oživenie vašej dovolenky:

V rámci jarnej, letnej, jesennej i zimnej sezóny možno navštíviť veľké množstvo oblastí, keďže Zázrivá – Biela sa nachádza v blízkosti turistami vyhľadávaných lokalít, ktorými sú : Malý Rozsutec, Veľký Rozsutec, Terchová, Jánošíkove diery, Vrátna dolina, Orava, Štefanová, Vysoké a Nízke Tatry, Donovaly, a iné.

V rámci dovolenky v každom ročnom období je pre Vás dôležité sa z relaxovať a Vaším deťom ponúknuť radosť a zábavu, toto všetko môžete uskutočniť v rekreačných strediskách, ktoré sú prístupné v každom ročnom období. Rekreačné strediská – Terchovec (10km), Thermal Park Bešeňová (48,5km), Aquapark Tatralandia (54km), ktoré sa nachádzajú v blízkosti nášho objektu a sú vzdialené len niekoľko kilometrov.

V rámci zimnej dovolenky je ubytovanie v Zázrivej výhodne z toho dôvodu, že sa v tesnej blízkosti, do maximálnej vzdialenosti 35 km nachádzajú lyžiarske strediská – Ski Centrum Kozinec Zázrivá (7km), Sport Centrum Malá Lučivná (3km), Ski Kubínska Hoľa (22km), Ski Park Ružomberok (30km), Martinské Hole (38km). A pre vaše ratolesti ideálne miesto na lyžovanie Gavurky (7km).

Priestory

Relaxačné priestory
Chata pod Rozsutcom
Chata pod Magurou

Ubytovanie

Akciové pobyty
Ubytovací poriadok
Hygiena, krb, odpad