Služby

Kúpaliská

Relaxačno – informačné centrum Terchovec (10km) - Terchová

Nachádza sa tu žiadaný terchovský vodný svet. Obsahuje plavecko-relaxačný bazén (17,5x7x1,1-1,5), detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parnú saunu, mokrý „barík“ pre doplnenie tekutín, fitness a miestnosť na cvičenie aerobiku, kalanetiky a pod. V tejto časti je i možnosť masáže.

(čítajte viac)

Aquarelax - Dolný Kubín (22km)

Okrem plavárne sa môžete tešit aj na velký relaxačný bazén, vírivky, masážne sprchy, divokú rieku,  hojdací záliv, detský bazén, tobogány, ci šmýkalku. Súcastou areálu sú aj reštaurácie, fitness a  rehabilitačné centrum. V blízkosti Aquarelax - Dolný Kubín sa nachádza známe a jedno z najväčších lyžiarskych stredísk - Ski Kubínska Hola.

Aquapark má v bazénoch len cistú priezracnú vodu, ktorá je na rozdiel od minerálnych vôd
šetrná ku pokožke a plavkám, a teda vhodná pre všetkých - mladších, ci starších.

(čítajte viac)

Aquapark Tatralandia (54km) - Liptovský Trnovec

Ponúka 11 bazénov s termálnou minerálnou vodou (z toho 8 celoročných), 28 tobogánových dráh a šmýkačiek (z toho 9 celoročných), keltský saunový svet Tatra-Therm-Vital a komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných a relaxačných procedúr Wellness Paradise.

(čítajte viac)

Thermal park Bešeňová (48.5km)

(čítajte viac)

Meander Park - Oravice (55km)

Oravice sú známou lokalitou s prírodnou geotermálnou vodou. Voda vyviera z hĺbky viac ako 1600 m a dosahuje teplotu 57°C. Termálna voda je zloženia sírnato - vápenato - horečnatá s obsahom železa. Má liečivé účinky na choroby pohybového ústrojenstva, močových ciest a obličiek.

(čítajte viac)

AquaCity Poprad -  Poprad (119 km)

Pre návštevníkov ponúkame až 13 bazénov, vírivky, 11 inhalačných miestností a sáun, relaxačné priestory a sanárium v nádherne vybavenom wellness centre Vitálny svet.

(čítajte viac)

Kúpele Lúčky - Lúčky (18 km)

Kúpele Lúčky patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku, nachádzajú sa 14 km od Ružomberka. Na rozhraní Oravy a Liptova, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov nájdete tiché rodinné prostredie, kvalifikovaný príjemný personál a liečivú vodu vhodnú na liečbu ženských ochorení, chorôb pohybového ústrojenstva, nervových ochorení a chorôb z povolania.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

(čítajte viac)

Rajecké Teplice (45km)

Po roku 1996 prešli kúpele rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zmenila kúpele na nepoznanie a vytvorila z Rajeckých Teplíc atraktívne miesto pre trávenie tak liečebných ako aj relaxačných wellness pobytov.

Termálne pramene typu akratoteriem s 38°C termálnou vodou sa využívajú v balneologickom stredisku v Kúpeľnom dome Aphrodite na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania.

Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr.

(čítajte viac)

Liptovská Mara (60km)

Vodná nádrž Liptovská Mara ponúka široké možnosti pre vodné športy, ako napr. jachting, surfovanie, windsurfing, člnkovanie, jazdu na vodných skútroch, vodné bicyklovanie.

Na jej severnom brehu pri autocampingu Liptovský Trnovec nájdete jachtársky klub, ako aj požičovňu vodných bicyklov a člnov. Hostia tu môžu využiť aj školu windsurfingu.

Liptovská Mara má aj vhodné podmienky na potápanie. Najvhodnejšie obdobie pre potápanie je máj, jún, keď viditeľnosť dosahuje cca 4-8 m, priemerná viditeľnosť 2-4 m.

(čítajte viac)

Oravská priehrada (54km)

Patrí medzi obľúbené turistické strediská v regióne Orava. Každoročne tu prichádzajú tisícky turistov. V lete je turistami najvyhľadávanejšia južná a západná časť priehrady v okolí mesta Námestovo.

Na jej brehoch rekreačná oblasť s možnosťami kúpania, jachtingu, vodných bicyklov, člnkov, surfingu a iných vodných športov. V lete vyhliadkové plavby loďou okolo ostrova. Najvýznamnejšími rekreačnými strediskami sú kemp s plážou na Slanickej Osade, prístav a pláže pri Námestove a Troch Studničkách.

Na Slanickom ostrove umenia, uprostred priehrady, sa nachádza slanický rímskokatolícky kostol Povýšenia sv. Kríža postavený v 18. storočí. V súčasnosti je v kostole inštalovaná stála expozícia oravského ľudového umenia, plastiky a maľby. Na ostrove je aj lapidárium. Pre rybárov ponúka lov zubáča, kapra, šťuky a hlavátky.

(čítajte viac)


Zoznam služieb

Cykloturistika
Kúpaliská
Turistika
Lyžiarske strediská
Zdravotná starostlivosť
Potraviny
Pohostinstvá
Iné
Ubytovanie v Chorvátsku STARIGRAD-PAKLENICA