Galéria : Chata a Chalupa

                Chata Pod Magurou

Chalupa pod Rozsutcom


Ubytovanie Chata pod Magurou


Chata pod Magurou - Zázrivá - Biela - Orava
 

Ponúkame Vám ubytovanie vo veľmi peknej a dobre vybavenej chate v horskej oblasti, v obci Zázrivá - Biela, s výhľadom na Rozsutec, 10 km od Vrátnej doliny v Malej Fatre. Nadmorská výška: 609 m.

Vybavenie chaty

Je novo zrekonštruovaná, prakticky a komfortne zariadená budova, ktorej dizajn sa nesie v chalupárskom štýle. Ide o veľmi peknú, priestrannú a dobre vybavenú chatu, ktorá sa nachádza v horskej oblasti Zázrivá, s výhľadom na Rozsutec, Stoh a Osnicu. Toto zariadenie je obklopené široko rozsiahlou prírodou, vzdialené 10 km od Vrátnej Doliny v Malej Fatre. Chata pod Magurou je ideálna pre cca. 19 -22 osôb. Pozostáva z 2 poschodí, ktoré sú vybavené kombinovaným kúrením (krbové kachle, ústredné kúrenie).

V chate sa nachádza 6 miestností určených na spanie, rozdelených nasledovne:

  1. izba - 1 x manželská posteľ, 2 x prísteľka, 1x detská postieľka
  2. izba - 1 x manželská posteľ, 1 x detská postieľka + kúpeľňa
  3. izba - 1 x manželská posteľ
  4. izba - 1 x manželská posteľ, 2 x prístelka
  5. izba - 1 x manželská posteľ, 1 x poschodová posteľ 
  6. izba - 1 x manželská posteľ, 3 x prístelka + kúpeľňa

1x kuchyňa, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka (varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnná rúra, rýchlo varná kanvica, kuchynský riad). K dispozícii je väčšia obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - BTV - SAT - DVD - WIFI). 1x hracia miestnosť (stolný tenis a futbal). x kúpeľňa (3 x sprchový kút, 1 x vaňa, 4 x WC). K dispozícii je poskytnuté 1 x vonkajšie posedenie (TERASA + KRB + GRIL), ktoré je vyhradené len pre hostí Chaty pod Magurou. Taktiež hosťom je ponúknuté využitie relaxačno-spoločenských priestorov. Súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia je záhrada, so záhradným nábytkom, ohniskom s posedením, bazénom. Taktiež sme nezabudli ani na vaše ratolesti a pripravili sme Vám detský kútik - preliezky, šmýkačka, hojdačky a pieskovisko. Parkovanie pri objekte.


Ubytovanie Chalupa pod Rozsutcom


Vybavenie chalupy


Chata pod Rozsutcom - Zázrivá - Biela - Orava

Je menšia prakticky a štýlovo zariadená chata, ktorej celkový dizajn sa nesie v chalupárskom štýle. V horskej oblasti, Zázrivá, s výhľadom na Veľký Rozsutec, Stoh a Osnicu. Toto ubytovacie zariadenie je obklopené široko rozsiahlou prírodou, vzdialená 10 km od Vrátnej Doliny a Terchovej v pohorí Malá Fatra. Chalupa pod Rozsutcom je ideálna pre cca. 6 - 10 osôb. Pozostáva z 2 poschodí, ktoré sú vybavene kombinovaným kúrením ( centrálne, krb ).


V chalupe sa nachádzajú 3 miestnosti určené na spanie, rozdelené nasledovne:


1.      izba - 1 x manželská posteľ, 2 x prísteľka

2.     izba - 1 x manželská posteľ

3.     izba - 1 x manželská posteľ, 2 x prísteľka, 1 x detská postieľka

1x kuchyňa, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka ( varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlná rúra, rýchlo varná kanvica, hriankovač, kuchynský riad.) x obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - SAT - DVD - WIFI ). 2 x kúpeľňa ( sprchový kút + wc ). K dispozícii je poskytnuté vonkajšie posedenie ( terasa + gril + kotlina ), ktoré je vyhradené len pre hostí Chalupy pod Rozsutcom. Taktiež hosťom je ponúknuté využitie relaxačno - spoločenských priestorov. Súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia je ihrisko s ohniskom a posedením. Taktiež sme nezabudli ani na vaše ratolesti a pripravili sme vám detský kútik - preliezky, šmýkačka, hojdačka a pieskovisko. Parkovanie pri objekte